Oriflame Siparişi Vermek Çok Kolay

oriflame sipariş
Tüm bu güzellik dolu Oriflame dünyasına geldiniz, satış danışmanı oldunuz. Birbirinden harika ürünlerimize sahip olurken satış yaparak da kazanmak sizi cezp etti, tabii aynı zamanda sağladığımız eşsiz fırsatlar da. Peki siparişleri nasıl vereceğim? diye düşünmeye mi başladınız. O çok kolay, yapacağınız işlem çok basit! Küçük küçük adımlarla kısa sürede siparişleri bildirebilirsiniz. Peki o adımlar neler?

SİPARİŞ NASIL VERİLİR?
Oriflame sipariş kataloglarının her ürünü için bir kod numarası mevcuttur. Aldığınız her siparişin kod numarasını ve adedini liste şeklinde oluşturun. Size verilmiş olan danışman kod numaranız ve şifreniz ile sistemimize giriş yaparak kendi siparişlerinizi yazın. İlk siparişiniz için destek almanızda fayda var.

ÜRÜNLERİ NE ZAMAN TESLİM ALIRIM?
Eğer daha önceden gecikmiş borcunuz yoksa, sipariş verildikten 2-3 gün içinde kargo ile sizlerin belirtmiş olduğu adrese teslim edilir. Ürünlerimiz yurtiçi kargo ile elinize ulaşmaktadır. Bu kargolar ücretsiz teslim edilir.

NE KADAR KARGO ÜCRETİ ÖDERİM ?
Oriflame Kataloğundaki her ürün bir BP puanına sahiptir. Toplam 150 BP puan sipariş topladığınız zaman kargo ücreti ödemezsiniz. 150 BP altında puan yaparsanız, siparişler için 6,3 TL hizmet bedeli kesilir. Ancak Oriflame, "ücret sıfırlama kodu" adı altında her katalog döneminde farklı bir ürünü kargo ücreti olarak belirlemiştir. Ücret sıfırlama kodunu sepetinize eklediğiniz zaman o ay belirlenmiş olan ürünü sadece 7 TL' ye alarak kargo ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

ÜCRETLERİ NASIL VE NE ZAMAN ÖDERİM?
Siparişlerinizin ücretlerini isterseniz hemen kredi kartıyla tek çekim olarak ödeyebilir, İş Bankası’na verdiğiniz talimatla anında otomatik ödeme sağlayabilir, ya da PTT ile havale yapabilirsiniz. Faturaların ödeme süresi kesim tarihinden itibaren 21 gündür olarak belirlenmiştir.
Reklamlar
"Oriflame Siparişi Vermek Çok Kolay" Hakkında Yorum Yap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz !
Küfür Ve Hakaret İçeren Yorumlar Yayınlanmaz !!!
Yorum Yaparken Anonim Yada Adı/Url Seçiniz.