Karadayı Canlı izle

Karadayı izle
ATV ekranlarında sizleri her hafta 20:00’da karşılayan bu dizi en güzel bölümleri ile sevenlerinin yüzünü güldürmektedir. 70’li yıllarda Beyazıtta yaşayan mutlu ailenin babası işlemediği bir cinayetten sorumlu tutulur. Bu cinayetin gerçek sorumlusunu bulma yolunda ilerleyen Mahir’i konu alan bu dizide Nazif bu cinayetin suçundan sıyrılabilecek mi, gerçek suçlu bulunabilecek mi gibi sorulara cevap bulacak olan Mahir rolünü oynayan Kenan İMİRZALIOĞLU’nun bu dizisi çok beğenilmektedir.

Bergüzel KOREL, Kenan İMİRZALIOĞLU, Çetin TEKİNDOR, Şebnem DİLLİGİL, Yurdaer OKUR, Erhan YAZICIOĞLU, Rıza KOCAOĞLU, Melike İpek YALOVA, Atsız KARADUMAN, Civan CANOVA, Erkan AVCI, Leyla TURGUTLU, Elif SÖNMEZ, Nihat ALTINKAYA, Cenan ÇAMYURDU, Aslı ORCAN, Kadir ÇERMİK, Lila GÜRMEN, Ataberk MUTLU, Olgun TOKER, İlkin TÜFEKÇİ, Serkan ALTINTAŞ, Emir ÇUBUKÇU, Ulaş Tuna ASTEPE, Mehmet BOZDOĞAN, Diren POLATOĞULLARI, Deniz ŞEN HAMZAOĞLU, Perihan ERENER, Başay OKAY ve Melih ÇARDAK Karadayı’nın dizi oyuncuları arasında yer almaktadır. 

Karadayı dizisinde kaçırdığınız bölümleri izlemek için Karadayı son bölüm izle diyerek Google arama motorunda arama yapabilir; bu bölümü izleyebileceğiniz videoların yer aldığı sitelerin görüntülenmesi ile tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. ATV’nin kendi web sitesini ziyaret ederek dizinin heyecan dolu bölümlerini kısa zamanda izlemeye başlayabilirsiniz. TV kanalınız bozulduysa hiç korkmayın hemen Karadayı canlı izle yazın ve Karadayı’nın sevilen bölümlerinden herhangi birini izlemeye anında başlayın. Siz de Karadayı dizisini izlemeye başlamaya hazır mısınız?
Reklamlar
"Karadayı Canlı izle" Hakkında Yorum Yap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz !
Küfür Ve Hakaret İçeren Yorumlar Yayınlanmaz !!!
Yorum Yaparken Anonim Yada Adı/Url Seçiniz.