O Hayat Benim Canlı İzle

http://www.canliyayintvizle.net/2013/10/fox-tv.html
Ekranların sevilen dizisi O Hayat Benim her pazar 19:30'da Fox TV'de!

O Hayat Benim oyuncu kadrosu

Baş rollerinde ünlü şarkıcı Keremcem, Leyla İle Mecnun dizisinden tanıdığımız Ezgi Asaroğlu, Kavak Yelleri ile ünlenen Ceren Moray, TRT1'de yayınlanan Sen de Gitme dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Sinan Albayral ve Adını Feriha Koydum dizisinde Emir'in annesini canlandıran Ahu Sungur gibi isimlerin yer alıyor.

FOX TV CANLI İZLE

O Hayat Benim dizisinin konusu

Birbirini çok seven ama kavuşamayan Hasret ve Mehmet'in kızı olan Bahar'ı doğumunun hemen ardından dedesi Yusuf tarafından yanında çalışan İlyas ve Nuran'a verilir.  Mehmet'in bir çocuğu olduğundan hiç haberi olmaz. Hasret'e ise çocuğunun doğumda öldüğü söylenir. Sevdiği adamı ve çocuğunu kaybeden Hasret daha fazla dayanamaz ve hayatını kaybeder. Aradan 20 yıla yakın süre geçer ve Yusuf dede hastalanır. Ölmeden önce Mehmet'e bir kızı olduğunu söylemeye karar verir. Bahar'ı emanet ettiği aileye gider ve kızın gerçek babasına götüreceğini söyler. Fakat aile 20 yıl emek verdikleri kızı öylece babasına vermek istemez. Bahar'la aynı yaşta olan gerçek kızları Efsun'u zengin olan  Mehmet'e vererek rahat bir hayat sürmek isterler. Ama işler hiç de umdukları gitmez.

O Hayat Benim  Canlı İzle, O Hayat Benim  FOX, O Hayat Benim  Dizi, O Hayat Benim  Yeni Bölüm, O Hayat Benim  Hangi Gün?, O Hayat Benim  Ne Zaman?, O Hayat Benim  Son Bölüm, O Hayat Benim  Özet,
Reklamlar
"O Hayat Benim Canlı İzle " Hakkında Yorum Yap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz !
Küfür Ve Hakaret İçeren Yorumlar Yayınlanmaz !!!
Yorum Yaparken Anonim Yada Adı/Url Seçiniz.